| anonim_4396 a întrebat:

Am niste sprancene foarte groase si lungi si imi e foarte greu sa le pensez.Cum ma pot pensa singura?

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu poti.

| Florentina9210 a răspuns:

La salon!

| Rakanishuu a răspuns:

Poti incerca cu benzi de ceara rece.
Iei o banda depilatoare si tai din ea o foita de aprox. 1 cm, apoi o lipesti pe zona in care vrei sa te pensezi. happy

| RandomHuman a răspuns:

Poti folosi crema depilatoare speciala pentru fata. Pur si simplu aplici crema in strat gros, astepti cateva minute si stergi cu un servetel. Mai erau si lame de ras pentru fata, dar nu cred ca le poti gasi in Romania.