| anonim_4396 a întrebat:

Cum isi poate face sprancenele un baiat care are sprancene groase? Cum le poate pensa?! Clar fundita urgent!

1 răspuns:
| rocket1204 a răspuns:

Cel mai bine mergi la un salon si acolo vei primi sfaturi de specialitate. Le poti pensa si singur, in primul rand parul dintre sprancene, insa in ceea ce priveste forma este mai delicat deoarece trebuie sa pastrezi aceeasi forma la ambele, iar daca nu te-ai mai pensat singur iti va fi dificil. Pentru ca sprancenele sunt pe fata, iar cu fata nu este de joaca, mai bine nu risti si mergi la un salon sau la cineva care a mai facut asta. Mult succes! Nu le face totusi exagerat de subtiriwinking