| D3You a întrebat:

Am o camasa rosie si o pereche de jeansi albastru inchis... Ce culoare ar trebui sa aiba un papion frumos?

Răspuns Câştigător
| rosalinda985 a răspuns:

Verde,mai ales daca esti satena. Daca esti blonda sau bruneta opteaza pe un bleu marin, sau daca nu poti folosi si un papion negru care merge la orice, dar eu prefer papioanele cu tinte. Fundaa? :*

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Bleu marin

| printesa16 a răspuns:

Pai papionul trebuie sa se asorteze si el cu ceva(dar nu rosu) poti folosi clasicul negru(nici o data nu da gres).