| elena1919 a întrebat:

cupele acelea de silicon(sutien fara bretele) care "se lipesc"pe sani.tin o seara intreaga? adica nu cad daca transpiri? sper sa intelegeti ce vreau sa zic.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlackheartQueen a răspuns:

Mi-am cumparat si eu.O sa ai senzatia ca vor cadea dar sunt bine lipite de san.Cand le-am cumparat mi s-a spus ca pot sa le folosesc maxim de 4 ori dar deja le-am folosit de 2 ori si nu stiu daca m-as risca sa le folosesc a 3-a oara. Depinde de bluza pe care o ai tu. happy

| alina1990 a răspuns:

Am eu si nu sunt deloc incantata de ele.aluneca nu sustin sanul cum trebuie.e ca si cum nu as avea nimic.iti recomanand sa nu le folesesti sa nu ai surprize neplacute.te pup!

| elena1919 explică (pentru alina1990):

Mersi pentru raspunsbig grineu zic sa le iau totusi si imi iau si sutienul cu minelaughingpentru rochia de la banchet imi trebuiau

| Twist20 a răspuns:

Sunt naspa si te lasa la nevoie. iti recomand celalalt tip de sutien fara bretele, cu cupa rotunda tip balconette. si bretele detasabile. nu sunt scumpe(25 lei) si daca au si push up sunt mai bune decat un sutien normal.

| roxig a răspuns:

Am si eu si in general nu cad doar daca transpiri mult dar daca iei de proasta calitate nu te tin nici 2 ore

| elena1919 explică (pentru roxig):

One directioon!:Xmersi de raspuns:*o sa tin minte