| justFORone a întrebat:

Am parul nici drept nici ondulat, daca folosesc samponul de la Nivea Flexible Curls mi se onduleaza parul? big grin
fundawinking

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Pai eu am parul ondulat asa ...am folosit si eu samponul nivea si parul meu a fost mult mai bogat ca sa zic asa. eu zic sa. l folosesti. bine ca nu stiu ce efect va avea la tine dar vei desco perii. sper ca te.am ajutat**pwpici **. fundii**?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hai fi serioasă, chiar crezi?
Bigudiuri calde.
Pa, pa.

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Uite am gasit ceva sper sa fie folositor

Flexibile buclele Balm defineşte imediat bucle perfecte
cu saritura de lungă durată. Aceasta defineşte şi controale
buclele sculptate şi netezeşte bucle chiar greu de stăpânit în timp ce
oferindu-le o strălucire sănătoasă. Balsam, de asemenea, previne
încreţi.

Oferă definit perfect bucle bouncy
Defineşte sculptate bucle
Imediate şi pe termen lung un efect anti-încreţi
Nu se cântăresc părul în jos şi nu este lipicios
Pentru un par sanatos si un scalp sanatos
Styling SFATURI
Cerere Sfat:
Pentru a crea buclele perfect separate, se aplică 1-2 cherry-
Sumele mijlocii în părul umed şi secţiuni prin twist
degetele, apoi se lasă să se usuce natural sau utilizarea unui
uscător de păr cu un difuzor - nu atingeţi buclele
altfel ele nu va sta definite

funda?

| doareu_7085 a răspuns:

DA! se onduleaza

| nigie a răspuns:

Da, si daca folosesti sampon pentru par vopsit ti se coloreaza parul'. NU, LOGIC CA NU.