| ella_7332 a întrebat:

Am si eu o intrebare happy

Cum pot sa am parul mai drept fara sa il indrept cu placa sau cu chestii din astea. in timp se va degrada si va devenii f uscat.

deci vreau ceva. naturist.nu stiu big grin

2 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Este foarte bine ca vrei sa renunti macar pentru o perioada la placa de indreptat parul deoarece degradeaza foarte tare firul de par si este indicat sa o folosesti doar o data pe luna. Afla de aici cum iti poti indrepta parul in mod natural: http://www.divahair.ro/......ara_placa. Spor sa ai!

| Roxytza_1134 a răspuns:

Uite cum mi'l inderept eu fara placa...big grin
cand til usuci(mai la final) iei doua perii sau o perie si un piaptan si le folosesti ca o placa
daca nu merge asa, cand este uscat complet, cu un piaptan foarte foarte des il indrepti pana il electrizezi, sa stii ca se intreapta ff bine
daca e ondulat tare sa te dai cu fixativ ca sa persiste