| Scharfschütze666 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre epilat, sunt baiat si am un pic excess de par pe picioare, stiu ca exista pareri impartite la epilatul pe picioare insa nu vreau sa par nici fata dar nici maimuta, daca pur si simplu il scurtez e ok? Cat despre epilatul pe piept ce parere aveti? Multumesc!

(epilatul inghinal mi se pare totusi obligatoriu)

Răspuns Câştigător
| Anonima26282014 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic..ai putea folosi o masina din acelea pentru tuns ca sa il scurtezi si cred ca e ok happy iubitul meu are si el extrem de mult par pe picioare, dar nu vrea sa se epileze, in schimb il deranja cel de pe piept si abdomen (nu are exagerat de mult in zonele alea, dar pur si simplu il deranjau) asa ca a folosit, cum ti-am zis si mai sus, o masina de tuns si e ok. La scurt timp a inceput sa il deranjeze si cel de pe picioare si la fel ca tine nu vrea sa se epileze de tot ca sa il considere lumea "gay", dar nici sa fie prea lung asa ca si l-a scurtat si eu ca fata sunt de parere ca se vede mult mai ok asa decat ca inainte cand semana putin cu un cimpanzeu laughing deci..in concluzie.da, ai putea sa faci asta happy O zi buna iti doresc! happy

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este ok, mergi la frizerie si" tunde-te" numarul 1 sau 2!

| Cσcσ a răspuns:

Dar ce are? Am vazut baieti care se epileaza cu ceara si pe maini, nu mi se pare nimic iesit din comun. happy

| Scharfschütze666 explică (pentru Cσcσ):

Totusi, nu este iesit din comun, dar e prea mult... Scurtat e mai ok

| Cσcσ a răspuns (pentru Scharfschütze666):

Da, sunt de aceeasi parere. happy

| Tinna666 a răspuns:

Epilat inghinal CLAR obligatoriu, pe piept te poti face cu ceara iar pe picuoare il poti scirta cu madina de tuns.sa iti explic un lucru,indiferent cu ce scurtezi parul, acesta se va indesa si inegrii, de aceea spun ca pe piept e cel mai bine cu ceara pentru ca nu iti va creste mai mult dar pe picioare il poti scurta, iubitul meu face asta si chiar daca firul e negru nu se vede urat, chiar arata bine love struck daca te si bronzezi putin.love struck

| madutzik11 a răspuns:

Scurteaza-ti-l, arata ok. Atat pe picioare, cat si pe piept.

| AdelinneStyles a răspuns:

Uite, unor fete le place parul la un barbat dar sunt destule care apreciaza cand tipul se epileaza rolling on the floor si mi se pare ok sa te epilezi pe piept, pana la urma e corpul tau.
Oricum, nu-ti va iesi scurtatul parului de pe picioare... O sa se vada mai rau. Ori tot, ori deloc.

| Scharfschütze666 explică (pentru AdelinneStyles):

Apreciez raspunsul, dar de ce crezi ca o sa se vada mai rau?