| Ирина19 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu unghiile.In ultimele 7-8 luni nu-mi mai cresc, a fost o perioada cand numai un pic s-au mai marit dar oricum erau f mici. Unghiile mele sunt foarte tari, rezistenti, si de obicei timp de doua saptamani aveam unghii f mari, dar acum nu, oare de ce? Ce as putea sa fac?

Multumesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un dermatolog, să nu fie o ciupercă de unghii!
Pa, pa.

| Tequilla_3721 a răspuns:

Buna! kiss verisoara mea e make-upartist/hair-stylist specialist si mi-a spus ca oriflame este una din firmele bune, unde gasesti lac de unghii care cresc in trei zile. Daca nu mai este in sold, poti sa incerci la farmacie...la oriflame nu e scump in jur de 10 lei mi se pare.winking.:d cu ocazia asta ai parte si de parearea cuiva specialist. :d am intrebat-o pentru ca imi place sa ajut persoanele cu adevarat nu doar sa dau raspunsuri in necunostinta de cauza... pupici si sper sa ai succes! imi dai fundita te rog?

| ingerashdolce a răspuns:

Buna.in primul rand ai putea consulta un medic si ai reusi sa scapi de mica afectiune pe care o ai in corp si de aceea nu iti mai cresc unghile.chiar si eu am avut probleme cu cresterea unghilor si am rezolvat asta printr.o vizita l medic.nu.i nimic complicat iti va da un tratament si vei scapa sunt sigura de asta...bafta sper ca ti.am fost de ajutor