| asdfghjkl321 a întrebat:

Am si eu o nelamurire.e in legatura cu Avon. deci in brosura actuala,la pagina 40, zice ca pot lua un parfum la reducere daca mai comand un alt produs,astfel incat iau si un deodorant de la una din paginile indicate. Deci asa voi primi reducerea, nu?

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Hey,atata timp, cat in brosura scrie ca vei primi reducerea daca mai cumperi un produs, asa este...doar ai grija sa nu scrie un produl in valoare de...si atunci nu se mai aplica reducerea daca e mai putin decat pretul lor.
Ca sa intelegi mai bine.sa zicem ca deodorantul este 10 lei, si ca sa primesti reducerea la parfum trebuie sa cumpei ceva in jur de 50 lei, atunci daca tu cumperi deodorantul, reducerea nu se mai aplica.
Bafta, si sper ca ai inteles ce am vrut sa spun. happy

| asdfghjkl321 explică (pentru idontgiveafuck2344):

Zice ca "parfumul cu 24.99 lei la comandare oricarui alt produs de la paginile...", deci pot să iau orice de la acele pagini si voi avea reducerea happy

| idontgiveafuck2344 a răspuns (pentru asdfghjkl321):

Atunci da.Bafta.Funda? happy O zi buna.

| asdfghjkl321 explică (pentru idontgiveafuck2344):

Mulţumesc!