| Denisuk21 a întrebat:

Am sprancenele subtiri si as vrea sa ma duc la un salon sa mi le vopsesc.Ar arata prea nenatural? Cat de mult tine vopseaua?

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Nu o sa arate "nenatural",te vopsesti cu o culoare ca si parul tau,daca ai par saten sprâncene satene,daca esti blonda sprâncene maro deschis sau gri, daca esti bruneta sprâncene negre,
Vopseaua e făcută ca sa acopere firele lipsa, arata foarte bine sau exista creioane pentru sprâncene, cu care ti le poti umple si da o forma mai frumoasahappy.
Vopseaua tine mai mult sau mai Putinhee hee depinde ce tip de vopsea se foloseste, depinde de cat de mult ori te speli pe fata/te damchiezi etc.
In jur de 2/3 sapt ar trebui sa iti tinahappy.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am câteva fire lipsă, mi le vopsesc la salon si arată bine, cunosc persoane care se vopsesc si nu au sprâncene aproape deloc si nu se observă vreo diferența majoră, vopseaua tine 2-3 săptămâni depinde cât de mult te speli pe fața.

| Iyulia3712 a răspuns:

Mai bine le dai cu ulei de ricin. Accelereaza cresterea parului si e chiar foarte eficient. Pana si vedetele il folosesc.

| MonicaDenisa a răspuns:

Păi. Dacă alegi culoarea sprâncenelor şi ţi le vopseşti, vor părea aproape naturale.
Vopseaua poate ţine 2-3 luni, sau poţi să îţi faci cu vopsea permanentă.
Fundă?