| pynnk a întrebat:

Am vazut la un salon aplicare gene false 30 ron si as vrea si eu sa incerc. daca ma duc trebuie sa vin eu cu genele separat sau sunt incluse in pret? cum se procedeaza

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

De obicei sunt incluse in pret dar sunt de proasta calitate. Mai bine iti iei si iti pui singura sau te interesezi de un salon care sa ti le puna pe cele luate de tine.

| wolder a răspuns:

De obicei sunt incluse in pret

| capricc a răspuns:

Mai bine invata sa-ti aplici tu singura acasa cateva gene manunchi in colturile exterioare http://fucsia.ro/cum-sa-aplici-gene-false-in-colturile-ochilor/

| JHopeBts a răspuns:

Nu stiu daca merita sa dai atatia bani la salon dar daca vrei ti le poti face cu mare usurinta si acasa, genele le poti lua de la orice magazin de cosmetice, uite aici un link care sper sa te ajute si sincer daca vrei sa mergi la salon nu stiu daca trebuie sa iti duci genele cu tine dar presupun ca sunt incluse in pret sau totusi daca chiar vrei du-te si intreaba dar pana atunci uite aici un link care sper sa te ajute https://www.youtube.com/watch?v=38oP01n9ZZE Mult Noroc;)
Fundita? :o3