| Ирина19 a întrebat:

Ar fi o problema daca m-as da cu rimeluri diferite deodata? Adica sa fie de firma diferita, primul sa ma dau cu ala care imi lungesc genele si celalalt care ii cu volum.Ar putea influenta negativ? Am auzit ca nu e bine deloc, voi ce credeti?

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna!
Eu nu am auzit asa ceva si chiar nu as vedea unde este problema.Cunosc multe persoane care folosesc mai multe rimeluri deodata si nu s-a intamplat nimic.Si nici mie de asemenea care fac acelasi lucru, plus de asta se vad mai frumos genele.:*

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Este chiar o idee buna! Si exista pe piata´'' rimel dublu'´, o parte pentru baza si fixare, alta parte pentru alungire!

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Nu.Nu este nici o problema, e bine ca ai idei noi.
Poti folosi ce rimel vrei.
Succes:*

| DeEAஐ a răspuns:

Si eu fac acelasi lucruhappystai fara grijaoh go on

| Liniuta_3048 a răspuns:

Sunt multe fete și femei care fac acest lucru, stai fără griji, atâta timp cât nici unul nu îți provoacă reacție alergică poți sta liniștită.
Pe piață sunt deja așa zisele rimele doi în unul.Desigur tu poți amesteca cum vrei.
Succes

| anca174 a răspuns:

La fel fac si eu si nu e nicio problemaoh go on

| Alexa_4667 a răspuns:

NU e nici-o problema, eu folosesc doua tipuri de rimel, unul pentru alungire, altul pentru volum. N-am patit nimic pana acum, nu este o regula sa folosesti doar un singur rimel.

| MaLinKa a răspuns:

Eu deja de mult timp fac asa si parca nu e nimic grav;-))