| Gandacica a întrebat:

Are ceva daca ma dau cu ulei de ricin pe lungimea parului si la radacina in acelasi timpbig grin?

Răspuns Câştigător
| geaninutza_8279 a răspuns:

Buna.eu personal folosesc uleiul de ricin amestecat cu un galbenus de ou.stiu ca pare scarbos, dar m-a ajutat foarte mult.
Problema mea era ca imi cadea parul excesiv de mult, si timp de 6 luni cam asa, am folosit uleiul de ricin +galbenusul de ou.asa ca don´t worry...nu are nimic daca dai si pe lungime

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu e nici un fel de problema. Si eu uneori ma dadeam pe toata lungimea parului + radacinile. Poti s-o faci linistita.