| kamarad1 a întrebat:

As avea o intrebare pentru cei ce se pricep la hairstyling, ce frizuri recomandati pentru. un baiat cu square face shape (forma fetei patrata) am auzit ca hawk style e una dintre cele mai recomandate, dar mie imi place shaggy style, ce spuneti mi-ar sta bine? niste sfaturi ceva, eventual niste linkuri ar fi foarte util big grin.Va multumesc!

1 răspuns:
| misshoolligan a răspuns:

Pai mai intai te-as ruga frumos sa imi spui cat de lung este parul tau, si daca ai putea sa pui si o poza cu tine...asa mi-as da seama mai bine ce ti s-ar potrivibig grin