| thestiffmeister1 a întrebat:

As avea o intrebare pentru cei ce se pricep la hairstyling, ce frizuri recomandati pentru. un baiat cu square face shape (forma fetei patrata) am auzit ca hawk style e una dintre cele mai recomandate, dar mie imi place shaggystyle, oare mi-ar sta bine, ce parere aveti...niste sfaturi si niste linkuri ar fi foarte utile.Va multumesc!

1 răspuns:
| anad a răspuns:

"Fata patrata are unghiuri bine definite si uneori chiar si plantatia parului pe frunte repeta aceeasi forma. Avand o lungime mica, un breton ar fi dezastruos. Alegeti tunsorile in scari cu volum sus si bine filate in zona urechilor." si un link http://www.sepoarta.ro/......oarta.html