| Mariiam a întrebat:

Aş dori să-mi vopsesc părul albastru, peste vreo 3-4 luni, când va mai creşte. Acum sunt roşie, vopsită cu nuanţator, însă părul meu va ajunge portocaliu. Pe acel portocaliu va ieşi albastru? Sau trebuie să-l mai decolorez odată? Şi aş putea să folosesc albastrul de metil, sau vopsea standard albastră?

3 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

hee hee) eu iti recomand Atlantic sau Midnight. testeaza intai pe o suvita sa te asiguri ca nu va iesi verde, dar chiar si asa te poti vopsi de doua ori - sunt din plantewinking eu am dormit cu ea pe par si multe fete fac la fel..se comporta ca o masca de par care coloreaza.
Decat sa iti decolorezi parul, mai bine il vopsesti de 2 ori...
Sporwinking

| Carmen100 a răspuns:

Mai degraba va iesi un verde spre albastru

| SLS a răspuns:

Se zice roscata ca doar nu esti o rosie din gradina.Care e cuvantul pe care il caut? Da trebuie sa ti-l aduci la culoare anaturala oricare ar fi ea ca sa iti fie albastru-albastru.