| sarah15 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar BB Cream de la Garnier. Ce parere aveti de aceasta crema? Este buna?

Răspuns Câştigător
| d33a15 a răspuns:

E foarte buna.De curand mi-am achizitionat-o si eu. Ofera un aspect natural, fara sa incarce, si lumineaza tenul.recomandwinking

4 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Eu nu sunt prea multumita de el, nici nu-l folosesc zilnic, si pentru ca am tenul mixt si simt ca-mi curge pur si simplu de pe fata

| sarah15 explică (pentru marinaa9):

Curge de pe fata? Eu am tenul mai gras.

| marinaa9 a răspuns (pentru sarah15):

Se strange asa pe fata cand transpiri si arata inestetic.(cel putin la mine se intampla asa, poate la tine e altfel). Eu stiu ca la tenul gras nu se recomanda un fond de ten crema..cauta pe net mai multe informatii, te vor ajuta sa-ti alegi corect fondul de ten.

| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Da BB Cream este o crema foarte buna> Acopera foarte frumos si nu incarca tenul si nici nu ingrasa pielea> Ti_o recomand