| L3monx a întrebat:

Ati auzit de dremaroller? Este o unealta care pe un parcus lung de timp daca folosesti iti creste barba cioc etc..ideea este daca stiti sau ati folosit ce ulei sa folosesc dupa utilizare si cat sa il tin? Am auzit ca ulei de ricin e bun

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Medical si biologic Nu iti creste barba daca folosesti un dispozitiv de acest gen si chiar daca folosesti o anumita solutie, substanta tot nu vei avea cine stie ce rezultate, de ce? pe scurt cresterea barbii, a unghiilor si asa mai departe este strict prin procese hormonalewinking
Cei care zic ca le creste mai mult par sau din persoane cu chelie ca si afectiune, le-au crescut parul dintr-un sampon, dispozitiv sau crema, mint lumea!

| dullcat a răspuns:

Nu creste nimic de la astfel de accesorii de ingrijire sau de la uleiuri.Totul tine de genetica. Uleiurile sunt pentru a intretine ce este deja crescut.