| favotita a întrebat:

Ati folosit samponul de la yvro rocher pentru cresterea parului? E bun? Recomandati-mi ceva pentru cresterea parului!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cauta marca Pilexil. e unicul ce am inteles ca intr-adevar da ceva rezultate.

| Camelisa a răspuns:

De ce sa folosesti chimicalele din comert? Nu mai bine folosesti ulei de argan sau de ce nu ulei de masline.Amandoua uleiuri sunt foarte bune! Efectiv inainte de baie cu cateva ore (daca ai timp, daca nu si jumatate de ora inainte)iti masezi scalpul cu ulei si o sa vezi rezultate si este si natural!
Numai bine

| Dan193 a răspuns:

Nu, nu l-am incercat, dar am auzit ca maioneza ajuta la cresterea paruluihee hee

| Veromi321 a răspuns:

Nu, nu l-am incercat dar pentru cresterea parului si intretinere iti recomand uleiul de argan care este foarte bun. happy