| clausialin a întrebat:

fetelor voi ati folosit samponul Flavisan pentru cresterea parului?

Răspuns Câştigător
| BuburuzaZd a răspuns:

Buna! Da si am folosit timp indelungat astfel insat sa se vada rezultate.Nu miroase urat ba din contra este foarte ieftin si ti-l recomand.happy

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Da, insa numai o luna. Ei recomanda 3 luni ca sa fie vizibile rezultatele.
Ce pot sa-ti spun e ca e ieftin [ 9 lei], miroase urat, are culoare de pamant si lasa parul asprusad Daca parul tau e uscat de la vopsit sau din alte motive si degradat, chiar nu ti-l recomand, parul va arata urat :-s nu prea mi-a placut thinking

| clausialin explică (pentru BruneTTe):

Parul meu este natural, nu este vopsit dar daca folosesc un balsam dupa mai imi lasa parul aspru? Tu l-ai folosit?

| BruneTTe a răspuns (pentru clausialin):

Da, spuneam ca l-am folosit o luna.
Numai ca trebuie sa lasi samponul pe par 3-4 minute in timp ce te speli, si asta uneori poate fi cam stresant :-s
Daca parul tau nu esti vopsit, eu spun sa il incerci, nu ai ce sa pierzi. Il gasesti la magazinele naturiste.

| Sufletzeliubit a răspuns:

Macar de'ar fi real ceea ce spuiwinking