| cristinuta01 a întrebat:

Ati folosit vitamine pentru cresterea parului de la farmacii? plss ziceti. mi si mie si ce rezultate au avut...

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vitaminele A și E combinate cu ulei de ricin, ulei de măsline și un gălbenuș de ou stimulează creșterea părului, iar după 4-6 săptămâni de la începerea acestui „tratament" vor fi vizibile rezultatele.
Această mască se aplică o dată/săptămână.
Baftă!

| MotorheadEngland a răspuns:

Cel mai bun supliment pentru par este Biotina C Plus. Un produs cu efecte extraordinare asupra sanatatii parului, pielii si unghiilor. Contine colagen si vitamina C. Poti arunca o privire aici:www.premiumvitae.com/nutrilite-biotina-c-plus/.

Ti-l recomand cu incredere. Este sigur, natural si fara efecte adverse.