| cristinuta01 a întrebat:

Cine a folosit samponul Favisan pentru cresterea parului? ce rezultate ati avut? si unde se gaseste acest produs? la farmacii?

6 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

E supeeer, mi-a crescut 6 cm intr-o luna, se gaseste si la farmacii. funda?

| cristinuta01 explică (pentru Vichtory):

Pe bune? stii ce vorbesti? 6 cm intr-o luna? poate extensiilaughing

| Vichtory a răspuns (pentru cristinuta01):

Da stiu ce vb.

| cristinuta01 explică (pentru Vichtory):

Imi pare rau sa te dezamagescsad dar acest lucru este imposibil...decat raspunsuri aiurea mai bine deloc! apropo eu sunt hair stylist happy

| liii a răspuns:

Da,la farmacii se gaseste, mi s-a parut bun.Eu nu l-am folosit un timp indelungat dar cat l-am folosit am vazut o diferenta dupa primele 2 spalari.

| ILoveMyBed a răspuns:

Este foarte bun, eu l-am cumparat de la un magazin Plafar, nu stiu daca este si la tine in oras, poate il gasesti si la farmaci