| FaraonulEgiptean a întrebat:

Benzile de puncte negre isi fac treaba?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mari sunt punctele negre. Daca nu sunt foarte mari un simplu scrub din malai si o baza uleioasa este suficient. Eu mi.am luat plasturi dar nu mi.au fost de folos, doar au lasat nasul mult mai fin la fel ca dupa scrub.

| Lorde92 a răspuns:

Da, bine nu te gandi ca iti va lua toate punctele negre, dar isi fac treaba.

| Ademira a răspuns:

La mine da. Merg. Iti faci niste aburi si apoi aplici si cam atat.

| Aliaaa a răspuns:

Depinde de persoana, de marimea punctelor si de calitatea benzilor

| Strumfita89 a răspuns:

In general sunt ok de folosit, dar poti incerca si metode naturale.