| ZuZulache a întrebat:

Blugii stramti sau evazatii?
funda +vot

Răspuns Câştigător
| ninita a răspuns:

Stramti...dar depinde ce stil ti se potriveste

21 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Blugi stramti.

| BruneTTe a răspuns:

Stramti. Si nu pentru ca se poarta. Pur si simplu arata mai bine dupa parerea mea.Si in plus nici nu cred ca se mai gasesc pantaloni evazati. sau foarte greu.

| AlexandraCroft a răspuns:

Clar strampi.

| Laura_6128 a răspuns:

Stramtii categoric.

| clau25 a răspuns:

Depinde de corp! :d

| wann a răspuns:

Daca esti mai scunda no way blugi evazati, poarta blugi stramti indoiti jos, in schimb daca esti inalta da de ce nu? Succes la alegere, sper ca ti-am fost de ajutor happy :*

| AdaAndreeaAda a răspuns:

Stramti deoarece lungesc piciorul...iar cei evazati iti dau aliura de butoi

| Ilinca a răspuns:

Amele variante, insa in combinatii potrivite happy

| NikolasXD a răspuns:

Evazati clar

| bebyInocent a răspuns:

Eu prefer stramti sau is frumosi si salvarii aia largi dar evazati in nikintrun caz parerea meabig grinbig grinbig grinnu se mai poarta de mult

| roby_6848 a răspuns:

Blugii stramtii:X

| Slip a răspuns:

Eu cred ca evazatii

| Simoo14 a răspuns:

Strmati.Sunt cei mai frumosi [parerea mea]winking.Eu ii adorwinking, ador tot ce e stramt de faptlaughing.

| Coriina_7713 a răspuns:

Blugii stramtii.sau putin largi sus dar jos tot stramtii sa fie big grin!

| Diana_2332 a răspuns:

Ce sa zic...eu as alege blugii stramti eu una ma simt bine in ei si sunt chiar la moda.Acum eu nu ma iau dupa moda ma iau dupa ce imi place si dupa cum ma simt in acele haine si bine inteles sa-mi stea si cat de cat bine in ele. P.S. si baietii au inceput sa poarte blugi stramti...eu zic ca sunt ok:*acum depinde de tine ce iti place si cum te simti in ceea ce portitongue

| DenisseDrew a răspuns:

Sigur ca stramti.
Cum au zis mai multi, daca esti scunda chiar trebuie stramti, deoarece o sa te faca mai inalta cat de cat. Dar daca esti putin ma plinuta sa nu portii culori foarte deschise la blugi, doarece o sa te faca grasa -_-'

| dianutza96 a răspuns:

Blugi stramti!laughing

| Aly98 a răspuns:

Stramti deoarece se poata foarte mult

| cocaina a răspuns:

Blugii stramti love struck