| anonim_4396 a întrebat:

Bronzul organic merita? Am citit ca rezista 7-9 zile, si dupa trebuie sa ma fac iar? A incercat cineva?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna! parerea mea e ca nu se merita. nu tine, nu arata prea bine. acum depinde de fiecare. bafta

| anonim_4396 explică (pentru LadyGA):

Mi-a trecut daca nu e unifiorm laughing.
Dar pentru un 50 lei pe sedinta as incerca in vacanta de iarna.

| LadyGA a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) mai bine cumpara-ti un crema autobronzanta. de ce nu mergi la solar? acolo e uniform, iese fain si te tine destul. happy

| anonim_4396 explică (pentru LadyGA):

Solaru e periculos pentru piele happy. E prea mult pentru varsta mea.