| lore23 a întrebat:

Ce parere aveti despre bronzul organic?happy

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Am citit pe tovarasu' nostru guagle.si mi se pare tare interesant
uite si parerea unor persoane care au folosit asa ceva
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=136670
Banuiesc ca o sa te cam usture buzunarul. dar "baba pentru frumusete ce nu face''. app ala e un proverb...sa nu il intelegi ca pe o jignire

| Abb a răspuns:

Pai.eu am incercat.si am iesit plina de pete.aiureastraight face. nu stiu acum depinde. du te si tu la un salon mai scump.la mine era singurul din oras care facea asa ceva. s nu cred ca erau prea experimentatistraight face. din pacatestraight face+ca mi a iesit o culoare naspa si nu mai iesea.