| elennnna a întrebat:

a folosit vre'o cineva tratamentul de par revalid complet? a avut vreun efect? sau ce imi recomandati pentru caderea si cresterea parului?

2 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Am postat si eu o intrebare despre caderea parului, dar mi-am dat seama ca la mine e din cauza stresului. Revenind la problema ta, mai aveam si eu perioade in care mai cadea parul si-am folosit tinctura de ardei iute costa pana in 10 lei, iei de la plafar si te dai timp de o saptamana cu solutia, o data pe zi, ai sa vezi ca din a3a zi numai cade si accelereaza si cresterea parului ( lucru confirmat de coafeza mea).

| R0011 a răspuns:

Eu personal nu l.am folosit dar mama mea il foloseste de mult timp iar parul a inceput sa nu.i mai cada chiar atat de mult. Nu stiu daca a inceput sa.i creasca mare lucru sau asa, dar vorba aia are 40 de ani. Ma gandeasc ca la anii tai ar trebui sa aiba efecte mult mai bune.

Pa pa.:*