| buburuzamiraculoasa01 a întrebat:

Buna feteleor, vreau sa imi iau ceva tratament pentru caderea si cresterea parului, oare care e mai bun : aspasia, revalid sau parusan?

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Eu zic ca pentru tine altceva e mai bun: mancat sanatos, lichide si somn suficiente, sport, aer curat... Ai tinut cure de slabire? De la ce iti pica parul? Numai bine!

| buburuzamiraculoasa01 explică (pentru Caro34):

Nu tin cura de slabire, n-am tinut niciodata. Pica pentru ca l-am decolorat de multe ori, m-am vopsit cam des... plus ca ma fac si cu placa de indreptat parul.