| ursuletlove11 a întrebat:

Buna!
Acum 2-3 zile m-am epilat cu crema depilatoare si mi-au aparut fire mici de par, foarte marunte si se vede urat!
Am incercat cu crema, dar nu merge, am incercat cu depilatorul, dar nu merge
Cum le fac sa dispara?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuia sa te epilezi straight face

| Iku a răspuns:

Buna!
Ei, nu este bine sa te epilezi. Eu nu as vrea sa fac asta devreme.
Dar big-ul este mai bun! Ti-l recomand. Da ai dreptate cu parul aspru si mai des. Dar cu crema depilatoare, stiu de la un prieten parul va fi si mai rau.

Eu zis sa astepti pana cand se va face mai mare, putin mai mare. Si apoi poti aplica crema. Dar, daca nu te simti in largul tau iti recomand cu placere niste pantaloni lungi, sau niste colanti, chiar daca este vara.
Dar, totusi, nu este bine sa te dai cu crema, nici cu big. Eu nu m-am dat, pentru ca nu prea se vede (este blonnd) si nu este nici aspru.
Eh... nu stiu ce sa-ti recomand. Ceara? Dar mai bine nu.
Bafta! Sper ca te-am ajutat
! O zi buna!

| Adda097 a răspuns:

Incearca cu Big-ul sigur vei scapa de ele! happy

| ursuletlove11 explică (pentru Adda097):

Cu big-ul nu vreau sa ma dau fiindca parul va fi mult mai aspru si mul mai des...deci nu
Alta solutie mai stii?happy

| Adda097 a răspuns (pentru ursuletlove11):

Ceara thinking