| AntonelaCK a întrebat:

Acum o luna m-am vopsit un saten inchis, care dupa 6 spalari a inceput sa se faca un blond asa... nu foarte deschis, dar la lumina se vede blondul prin el.
Inainte de asta, am fost vopsită un blond foarte foarte deschis, pe par natural, fara decolorare, mi-a prins foarte bine.
Acum sincer, vreau sa revin totusi la blond, nu ma incanta noua culoare. Si ma gandesc sa ma "revopsesc" pentru ultima data laughing. Ideea e ca nu prea sunt de acord cu decolorarea si as incerca fara. Credeti ca am vreo sansa daca as pune un blond ff deschis? Culoarea mea naturala nu e foarte diferita de ceea ce am eu acum, tocmai de asta imi fac sperante laughing

Ce parere aveti?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocuri porti? Ce varsta ai? Ca din toate intrebarile tale numai vopsea ai in cap, obsesie?