| mihaeellaaa a întrebat:

Acum sunt roscata dar m-am plictisit de aceasta nuanta si as vrea sa imi schimb culoarea. Eu am parul natural saten inchis, ochi maro si ten masliniu, mai creol. As incerca sa ma fac negru intens sau negru albastrui. Care nuanta credeti ca este mai potrivita tenului meu? Astept pareri

2 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Negru albastrui ti-as sugera, L'oreal Casting Creme Gloss-o vopsea care se aplica pe parul umezit inainte putin, eu am parul foarte lung si m-am vopsit singura acum 1 luna.Succes.

| twentyfourjuly a răspuns:

Brunetă, adică negru.