| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani, 1.62 m si 61 kg.Ar fi normal sa slabesc cu 7 kg?
Pa-pa!

9 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da, ar trebui, du-te la sala, fa sport mult, ai grija ce manaci, nu te infometa, si nu slabi dintr-o data caci ti se va lasa pielea.

| T30D0RA a răspuns:

Da, ar cam trebui sa slabesti.
E bine 7 kg, dar nu o sa reusesti sa slabesti atat pana la vara.

| Derye a răspuns:

Da, dar slabeste TREPTAT adica in 5-6 luni, si slabeste sanatos, altfel ti se va lasa pielea si iti va dauna si la organism.
Cauta si tu pe net cure sanatoase.

| Coriii a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa
cred ca ar trebuiiiii

| hannibal a răspuns:

Da ar trebui sa slabesti cam 10 kg nu 7. eu am 15 ani, 1, 65 si 50 kg si sunt ok (bine ca am ceva burtica nu o am plata)

| denysyca_8266 a răspuns:

Da este normal

| brunetteee a răspuns:

Da ar fi foarte normal

| oxaz a răspuns:

12 kg ar trebui.

| pisi nadine a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa slabesti si eu am 12 ani 1 60 si 60 de kg am facut multe sporturi si mai fac am un corp foarte puternic eu de ex merg in fiecare zi cu bicicleta 10 km. eu am doar burtica.