| Llolal a întrebat:

Ce vopsea de par stiti dar care se ia la spalari nu permanenta pentru ca as vrea sa ma vopsesc in vara roscata big grin.
Dau funda pls help!happy

Răspuns Câştigător
| OanaP a răspuns:

Salut, poti merge in Carrefour sau Cora sau orice alt super/hipermarket si acolo gasesti pliculete de nuantator diverse nuante, se duce cam in 6-8 spalari.e fain si eu am folositwinking

3 răspunsuri:
| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Nuantator sau spray pentru colorarea parului. spray'ul se ia cam la 3-4 spalari cam asa...depinde cat te daibig grin sunt si rosii pentru suvite sau sa te dai pe tot parul dar mai bun e nuantatorul.

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Nuantator sau spray pentru colorarea parului. spray'ul se ia cam la 3-4 spalari cam asa...depinde cat te daibig grin sunt si sprayuri rosii pentru suvite sau poti sa te dai pe tot parul dar mai bun e nuantatorul.

| AdriannaAdry a răspuns:

Ia-ti sampon pentru colorarea parului.ala iese la 3-4 spalari