| SSecret2 a întrebat:

Am 12 ani si am niste kilograme in plus ...ma poate ajuta cineva cu o dieta sau un program sportiv?

5 răspunsuri:
| allynutsa a răspuns:

La 12 ani nu e prea indicat sa urmezi o dieta. Pentru ca ai corpul inca in dezvoltare. Mai bine urmezi o viata sanatoasa. fa ce ti-a zis maryus92 si succeshee hee.

| SSecret2 explică (pentru allynutsa):

Mersii!

| BIOO a răspuns (pentru SSecret2):

Buna! Daca doresti sa vorbim despre cum poti sa slabesti, contacteaza-ma pe lazarescu_constantin (id messenger)!

| maryus92 a răspuns:

Ar fi indicat sa alergi in primul rand pe urma este indicat sa faci seara de seara abdomene, flotari si genoflexiuni nu conteaza numarul atat timp cat iti soliciti corpul pentru ca acesta sa arda grasimile pe carel le ai deja happy

| Schweitzer a răspuns:

Iti recomand cateva articole cu diete si exerciti pe care le poti combina. Cu siguranta vor functiona daca iti faci un program.
http://divalife.ro/category/dieta