| AleLiana a întrebat:

Am 13 ani și îmi doresc de mică să devin model. Când voi împlini 14 ani aș dorii să mă înscriu la agenția City Models..Cine a fost acolo sau știe cum e îmi poate da niște sfaturi? Am 1, 76 înălțime și 47 kg...
Mărimile le am 80- bust
63 talie
80-solduri
Trebuie să mă mai îngraș sau sunt bine așa?, și în general zic.dar ßi pentru a fii model.

2 răspunsuri:
| viperra a răspuns:

Esti bine asa, poti intreba la o agetnie de modelling daca te-ar primi, pe TPU nu stiu ce raspunsuri vei primi, ca nu pe noi trebuie sa ne intrebi.

| EchkhardHN a răspuns:

Eckhard stie ca el se ocupa cu fetele de pe bongaa si stie ce si cum