| milkyway2000 a întrebat:

am auzit ca essence este si in romania.este site cumva(essence romanaia). daca da dati-mi linkul va rog ca eu nu gasesc si am mare nevoie!:*happy

3 răspunsuri:
| LittleB124 a răspuns:

Http://neverspoiledenough.blogspot.ro/......i-oja.html pe asta ai brosura...Nu stiu daca poti comanda de pe site. Sincer eu am fost la un magazin de la mine din oras numit Media Paper. Acolo am gasit produse Essence. Mi-am luat un fard de obraz. Produsele sunt impecabile... Sper sa gasesti ce vrei :*
Fundita? :)

| M31578D a răspuns:

Luna asta gasesti un lipgloss Essence impreuna cu revista JOY. Costa 10 lei si este din gama Marble Mania. Vezi si parerile fetelor: http://www.lirc.ro/revistele-lunii-august-2013/#mags_list