| mmeme560 a întrebat:

am folosit crema FARMEC pentru pete doua saptamani dar am facut o iritatie patru zile, poate pentru ca ma dadeam cu mai multa crema si dimi, seara si uneori dupal-amiaza
Pot folosi pentru o seara fond de ten sau ma irit? Dupa ce reiau tratamentul Trebuie sa reiau de la zero sau continui cele 2 saptamani?
Am pistrui genetici, dupa ce termin tratamentul imi pot aparea altii ma dau cu crema cu spf si evit soarele) MULTUMESC, funda si vot!

1 răspuns:
| pulx a răspuns:

Eu nu sunt exert in asta dar stiu ca iritatia se poate face din cauza ca pielea e pretentioasa.