| mmeme560 a întrebat:

Va intreb din nou, am folosit crema FARMEC pentru pete doua saptamani dar am facut o iritatie patru zile, poate pentru ca ma dadeam cu putin mai multa crema si dimi, seara si uneori dupa-amiaza

Pot folosi pentru o seara fond de ten sau ma irit? Dupa ce reiau tratamentul Trebuie sa reiau de la zero sau continui cele 2 saptamani?

Am pistrui genetici, dupa ce termin tratamentul imi pot aparea altii ma dau cu crema cu spf si evit soarele) MULTUMESC, funda si vot!

1 răspuns:
| MirisabelleX a răspuns:

Un dermatolog bun iti poate rezolva problema, adica pistruii, nu? Apropo, stiai ca multi oameni ii considera sexy? Ti-as recomanda crema Isis Unitone 4 de albire si creme cu factor de protectie 50 de la Bioderma sau Avene. Succes!