| mmeme560 a întrebat:

Buna,deci am folosit crema FARMEC pentru pete 2 saptamana dar am facut o iritatie 4 zile, poate pentru ca ma dadeam cu mai multa crema si dimi, seara si uneori dupal-amiaza
1 - Pot folosi pentru o seara fond de ten sau ma irit? Dupa ce reiau tratamentul
2 - Trebuie sa reiau de la zero sau continui cele 2 saptamana?
3- Am pistrui genetici, dupa ce termin tratamentul imi pot aparea altii ma dau cu crema cu spf si evit soarele) MULTUMESC, funda si vot!

1 răspuns:
| Cbn_Monica_1977 a răspuns:

Nu se potriveste oricarui tip de piele acea crema de la Farmec, iti recomand Skincode, are un pret mai ridicat insa am inteles ca este foarte buna.Acum cativa ani a izbucnit un scandal de proportii in Asia,nu retin exact unde in Asia, majoritatea femeilor doreau sa-si deschida cu o nuanta culoarea pielii si-au folosit diverse creme pe baza de zinc si inca cateva substante, legale dealtfel, si s-au ales cu diverse afectiuni ale pielii inclusiv arsuri grave, te sfatuiesc sa consulti un dermatolog si sa urmezi o schita de tratament inainte sa faci un urmator pas! Succes!