| chibiusa a întrebat:

am genele lungi si dese dar parca mi-as dori sa am ochii putin mai mari si...as opta pentru gene false.
Ce parere aveti, sunt ok? Degradeaza sau nu genele naturale?
Astept pareri
Funda plus vot

5 răspunsuri:
| ZigZagMTFK a răspuns:

Eu as spune sa lasi genele naturale big grin cred ca ar fi mai bine straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce sunt false tu ce zici?
In plus genele false nu se poarta ziua decat in cazul cand iti pui gene false una cate una si arata naturale.

| kryssulyka a răspuns:

Sincer..eu zic sa nu'ti pui..adica eu una cunosc persoane care si'au pus..si acum au niste gene vai de ele..deci eu optez pentru Nu:*

| glamqueen a răspuns:

Genele false de calitate nu degradeaza gene naturale! Daca nu esti bine informata despre ce tip de gene sa-ti cumperi, despre cum se aplica, ce tip de adeziv trebuie sa folosesti, cum le dai jos etc. s-ar putea sa ti le strici pe cele naturale, dar daca te documentezi efectul este scontat! Mai bine te informezi si nu mai ceri pareri neavizate a unor fete, care nici macar n-au incercat sau si-au cumparat din piata gene false din plastic chinezesti la 3 lei! Iti recomand magazinul online www.mylash.ro - este site-ul cu cel mai bun feedback unde gasesti gene de buna calitate din par natural.