| sdcxbhvl a întrebat:

Am nevoie de un sfat big grin. Ce ati alege dintre Nokia N8, Nokia E7, Nokia X7 sau Nokia C6. Cu justificare, va rog! Multumesc mult! >big grin

Răspuns Câştigător
| FellyGirl99 a răspuns:

Nokia C6

8 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

C6 il vreau si eu, dar e scump. Si stiu ca tu vrei tot ce vreau eu, esti ca vecina mea Adina!

| Pufi1999 a răspuns:

Ba esti, ca asa a visat Ursulache (ursuletul de plus). Adina e o ciudata mare care seamana cu Suvi (maimuta de la robotzi).

| Pufi1999 a răspuns:

Deci si tu esti un mare ciudat!
*rade malefic*

| sdcxbhvl explică (pentru Pufi1999):

WTF?! Scuza`ma. dar cred ca ai probleme!
Ce treaba am eu cu ursuletu` tau si cu vecina ta?!
Doamne Fereste! Nu te supara pe mine, dar mai bine te duci sa te uiti la desene animate sau la robotzi, decat sa faci pe desteapta/desteptu` cu mine!

| WhoCaresAboutU a răspuns (pentru Pufi1999):

Draga fetita de 10 / 11 ani,
Tu ai probleme?
Esti paranoica?
Il acuzi pe baiatul asta ca e vecina ta?! LOL!
Si dupa mai zici si ca e din robotzi! Frate, ce se intampla cu generatia ta?!
Parca ai avea 3 ani!
Mai bine renunti la a pierde vremea pe TPU, pentru ca tu chiar nu esti cu nimic de folos site-ului. Si sa te vad acum ca imi dai 100 de stupid! UPS! Am uitat! Nu poti! rolling on the floorlaughing

| WhoCaresAboutU a răspuns (pentru Pufi1999):

Ba mai si vorbesti cu ursuleti cica! LOL! rolling on the floor

| Pufi1999 a răspuns (pentru WhoCaresAboutU):

Glumeam

| Pufi1999 a răspuns (pentru WhoCaresAboutU):

Glumeam si eu!
Nu dau stupid, dar pot!