| anonim_4396 a întrebat:

Heii!
Ce alegeti? Incandessence sau Little Black Dress?
Care persista mai mult timp?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Little black dress

9 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Incandessence as alege eu.
Am avut si Little Black insa de fiecare data cand ma dadeam parca ma sufocam si tuseam.

| iubesc a răspuns:

Iti recomand din toata inima little black dress e super....si persista mult timp

| cllaudDia a răspuns:

Little Black Dress miroase mai frumos, dar Incandessence persista mai mult.

| mirunik23 a răspuns:

Iti recomand Little Black Dress, are un miros foarte placut si pe langa asta persista. Desigur ai putea sa incerci si Little Gold Dress, Little Red Dress sau Little White Dress, toate au un miros intens si placut! :*

| hurts a răspuns:

Incandessencewinking

| Jakarta a răspuns:

Little Black Dress... Am avut si eu! Si sunt mega multumita!

| Ana1012 a răspuns:

Mie imi place mai mult Little Black Dress happy
Am fost si multumita de el big grin