| Ľαuяα a întrebat:

Am o intrebare si eu : culoarea mea naturala a parului este saten deschis, si de 2 luni m`am vopsit roscat! Acum, as vrea sa revin la satenul meu, insa nu as vrea sa mi`l decolorez, deoarece e firul subtire si moale! Ce sfat imi dati? Cum as putea sa revin la satenul meu fara sa`mi distrug parul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti sa-l vopsesti exact in nuanta ta naturala.Nu mai ai nici o alta solutie,decat sa astepti sa-ti creasca si sa tai ce este vopsit. Poate,daca te speli mai des pe par este posibil ca roscatul sa se mai decoloreze, dar asta dureaza!
Trebuie sa te gandesti bine altadata cand faci asa ceva drastic, ca nu este cale de venit inapoi asa de simplu!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lasa-l sa creasca, cea mai buna si mai sanatoasa solutie!

| Ľαuяα explică:

L`as vopsi, insa nu cred ca se va prinde peste roscat, si nu vreau sa`mi iasa cine stie ce culoare in capsad

| Ľαuяα explică:

Multumesc celor care au raspuns!
big hug :*

| maniunika a răspuns:

Pai nu stiu daca e posibila alta cale...
de ce nu te-ai gindit de-odata?

| melike a răspuns:

Salut! si eu m-am vopsit exact ca tine din saten deschis direct pe roscat.in timp de la spalare mi so decolorat roscatu si am vopsit peste un maro chiocolativ a iesit un maro care la soare avea nuante de roscat. dupa si asta so decolorat si m-am vopsit cu un saten deschis iar acum am parul aproape cum aveam poate cu o nuanta mai inchisa.adevarul e ca arul meu creste foarte repede si nici vopseaua nu ma prinde 100% dar cu timpu am reusit sa revin apoape la saten.succeshappy