| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare urgenta stiti cumva daca lamaia e buna pentru pistrui si pentru cosuri? As vrea sa ma dau cu ea pe fata si vreau sa va intreb daca are ambele efecte odata ce o aplic pe fata? Prefer sa ma dau in seara asta! Raspuns urgent. FUNDA!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Da,este buna pentru tratarea tenului acneic.
http://frumusetefeminina.ro/......ul-acneic/
Te pup!

| JustMe34 a răspuns:

Si eu am pistrui si am incercat si eu lamaia.Pentru cosuri nu stiu sigur daca ajuta insa poti incerca ca nu strica cu nimic. Pistruii mi s-au dus putin insa nici eu nu am continuat sa ma dau foarte mult, insa cred ca o sa ma apuc din nou.Deci poti linistita sa te dai.winking

| Lauraaai a răspuns (pentru JustMe34):

Si lamaia a dat rezultate pentru pistrui?

| JustMe34 a răspuns (pentru Lauraaai):

Ti-am zis ca mi s-au dus in mare parte, nici eu n-am folosit lamaia mult timp, am plecat in vacanta si nu mi-am mai dat, insa da mie mi s-au dus.winking

| CreepyDarkness a răspuns:

Pentru pistrui nu e benefica doar pentru cosuri. Faci baie da aburi cu ceai de musetel si apoi de dai cu lamaie dar pui pe vata.Si eu m-am dat cu lamaie si am vazut rezultate intr-o sapt dar ma pisca fata de la acidul din lamie nu fa in exces.

| CreepyDarkness a răspuns (pentru CreepyDarkness):

Pentru pistrui nu e asa buna exista crema speciala. Pistrui dispar mai greu ca si cosurile.

| PglzonecsRO a răspuns:

Eu zic să te dai cu cremă de venin de şarpe. O găseşti prin farmacie cred. E foarte bună, aşa am auzit de la mulţi.

| Carciu_Maria_1998 a răspuns:

Buna eu m-am dat cu lamaie pe fata aveam puncte megre si m-am dat in mai multe seri si s-au dus acum epinde de ten poti sa incerci nu strica funda

| PinkBlue05 a răspuns:

Pai lamaia e buna pentru cosuri pentru ca le usuca.

| cinziaura a răspuns:

Nu e buna, iti usuca foarte tare tenul...sh eu am cosuri dar am folosit o pudra de argila sh apa de argila sh mi-au trecut. big grin Eu nu te-as sfatui sa folosesti lamaie.winking