| DragonKat a întrebat:

Am o mica problema, daca se poate spune asa. Problema mea consta in faptul ca am un par foarte complicat; este ondulat, lung si se electrizeaza repede. Il am frumos, ce-i drept, insa nu stiu cum as mai putea sa-l prind. M-am saturat de aceleaso coafuri : o coada de cal sau o coada impletita, as vrea ceva nou, insa la parul meu nu merg prea multe coafuri, caci nu rezista. De asemenea as vrea si sa il mai port desprins, insa daca bate vantul s-a dus naibii tot, mi se electrizeaza si ajunge sa stea in toate directiile. Acum, ce produse as putea folosi pentru a-l face sa stea bine cat timp il port desprins, dar in asa fel incat sa nu para foarte incarcat, si ce coafuri as putea incerca, dar care sa fie si lejere? Multumesc anticipat! happy
P.S. : categoria gresita, dar cea mai vizitata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.Atunci mergi la categoria corecta.O seara buna.

| inimadeinger a răspuns:

Buna daca spui ca al ai ondulat e super daca vrei sa nu iti mai stea ca si cum ai bagat degetele in priza foloseste un sampon pentru par ondulat si un balsam la fel e foarte important balsamul. Nu til mai usca cu feonul puneti doar un prosop pe cap si il lasi sa se scurga apa dupa care il piepteni si al lasi sa se usuce singur...o sa-ti iasa niste bucle perfecte. Si daca tot se mai electrizeaza foloseste o crema de par o gasesti in farmacii, reviste. Sperca te-am ajutat happy