| luiza71 a întrebat:

am o placa de la remington...cand o bag in priza se aprinde si se incalzeste normal, dar daca o misc putin se stinge brusc.stiti cumva ce ar putea avea.sau daca placile de par se pot duce la reparat?

Răspuns Câştigător
| Rockăr a răspuns:

Firul placii nu face bine contactul,de aceea ai grija k in aceste conditii te poate si curenta, o poti duce la reparat la un eletrician, varezolva prb cu siguranta.pana atunci nu o mai folosi.Pwp.:***Ciao:****

funda sau vot, plls:Xlove struck

4 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ciao! nu cred ca e de la placa, poate e de la firul placii...nu cred ca face bine legatura!

| Rockăr a răspuns:

Mersi mult pentru funda, e prima:*

| grgdlk a răspuns:

Mare defect n ar trebui sa fie, probabil unul dintre fire nu mai e lipit bine pe borna aia din interiorul aparatului, ar putea sa ti l repare si tatal tau frate sau un prieten nu trebuie sa fii specialist pentru asa ceva

| petro26 a răspuns:

Buna,am aceeasi problema cu placa mea. Avand in vedere ca acest post e de ceva timp ...ma intrebam daca ai mai reusit sa o reparipuppy dog eyes