| onecolorfulldream a întrebat:

deci am o placa de par care nu mai merge, o bagi in priza si ledul clipeste de cateva ori si apoi se stinge, daca tii cablu ala,,,(sau cum ii spune ) intr-un anume fel...se incalzeste, dar daca il misti nu se mai incalzeste. placa e de la Remington(Remington straight 920).iar garantie nu am. intrebarea mea este daca se poate repara ..si daca da... unde.

Răspuns Câştigător
| NoNaamexD a răspuns:

Cablul de la placa ta nu mai face legatura cum trebuie daca este bagat in priza. In mod normal, se poate inlocui firul, dar ai nevoie de un specialist, din moment ce ti-ai pierdut garantia. Sper ca te-am ajutat si succes big grin