| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu parul. Se ingrasa foarte repede (cam dupa 2 zile dupa spalat). Stiti cumva niste sampoane bune, dar in acelasi timp sa nu fac matreata de la ele?
Apropo, Garnier [sau cum ii zice] este bun? [acela verde].

Răspuns Câştigător
| wimpyannya a răspuns:

Nu. Eceeasi problema o aveam si eu. Iti garantez ca samponul din gama Garnierul nu este bun, la fel ca toate sampoanele nedermatologice d gen Dave, Shawma etc. iti recomand sampoane dermatologice, gama Bioderma. Gasesti in toate farmaciile, tu trebuie doar sa specifici ce probmeme are parul tau. Sunt putin mai scumpe, dar macar dau rezultate. La mine a a vut efect dupa a 3-a saptamana. I-ar acum ma spal pe cap de 2 ori pe saptamana si nu am mai folosit acel sampon de 6 luni si inca i se mai observa efectul

5 răspunsuri:
| zizi000 a răspuns:

Sa fiu sincera am folosit 2 luni. acelasi sampon(garnier). prima luna a fost super, dupa mi se ingraja parul repede si faceam baie la 2 zile.La fel s.a intamplat si cu nivea. Concluzia mea este ca samponul nu trebuie sa il foloseti mai mult de maxim 2 luni(de la aceeasi firma). Ori poate dai de vre.un tratament pentru par gras.straight face bafta:*

| zizi000 a răspuns:

Scuze greselile. mi.e cam somnlaughing

| yanis a răspuns:

Poti sa-ti iei sampon de la AVON...eu ma spal cu sampon de la avon.si nu am probleme...
app...sa nu-ti ie de la SYOSS ca iti ingrasa parul...si devine unsuros foarte repedebig grin
funda?

| Pompylik a răspuns:

Mah e destul de bun...dar eu una prefer shauma care ingrijeste parul si adauga stralucire, deasemena il tine curat si nu pare lins! sper ca te am ajutat! fundita

| Minnye10 a răspuns:

Hmm... eu as zice ca e mai bun Wash & Go daca ti se ingrasa repede