| miiiraaa a întrebat:

Buna am o problema si am nevoie de ajutorul vostruu.am o problema cu parul imi cade de ceva timp si mi s-a rarit sad. as vrea o masca sau un sampon bun care l-ati incercat sau care stiti sigur ca da roade.

ast raspunsuri

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Inafar de masca, trebuie sa mananci legume si fructe si suc de fructe.Masca hidratanta de par de la orice firma, ti-ar fi de folos.Samponul sa fie din aceeasi gama,pentru. repararea firului de par, degradat, etc.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si eu am patit asta si nu mai stiu ce avea dar trebuia sa iau vitamina nu stiu ce sau (nu mai stiu) ceva de genu` mai bine sa-ti faci analize.
dar acum nu stiu daca e acelasi lucru succes sper sa rezolvi

| whiterose26 a răspuns:

Buna!
De curand am trecut si eu prin asta, insa am incercat samponul Vichy Dercos(cel pentru caderea parului) si a avut rezultate fabuloase.
Acum am un par bogat, puternic si sanatos.
Merita sa il incerci!
Sper ca te-am ajutat!:*

| miiiraaa explică:

@xcoockie am fost la coafor acum 2 luni si mi-a luat varfurile si tot degeaba sad

| xcoockie a răspuns:

Verisoara mea a trecut prin asta, s-a dus la un coafor si tipa care ii i-a mereu varfurile si de astea i-a spus ca ar trebui sa se tunda mai scurt cu vreo 15 cm pentru a nu ii mai cadea parul si a il avea mai des, si ea s-a tuns cu 15 cm mai scurt(avea parul putin mai jos de umeri) iar acum are parul pana la jumatatea coloanei vertebrale si foarte des, deci...eu ti-as sugera sa faci acelasi lucru