| xAndraa23 a întrebat:

Am o problema cu parul destul de trista. Niciodata nu am avut parul des, dar la un moment dat s-a rarit foarte tare din cauza ca imi cade excesiv, toata casa e plina de par... Stiti cumva vreun produs fie ca e sampon/balsam/masca sau vreo chestie naturala care ajuta la indesire si la crestere? Chiar m-ar ajuta enorm, nu mai stiu ce sa mai folosesc pentru problema asta. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Incerca sampoane de la plafar, care sunt facute din ingrediente naturale!
Incearca gama de la Favisan, mie imi plac mult acele sapoane.
Uleiul de ricin iti subtiaza parul si ti-l face sa cada(de la coafor stiu asta) deci nu e recomandat in acest caz, decat de 2-3 ori pe luna.

| VoicuDragomir a răspuns:

Ai aici un articol scris de catre un doctor cu experienta:
http://dr-catalin-luca.ro/......u-par.html

| VictoriaJess a răspuns:

Ulei de ricin sau lapte de cocos